مرسوله پستی

خدمات پستی انعطاف‌پذیر


خدمات شرکت‌های پستی را با ظرفیت حمل‌ونقل کشوری در باربانت ارائه می‌کنیم. شما بر اساس نیاز می‌توانید زمان و قیمت ارسال را انتخاب کنید. این یک امکان ویژه برای صاحبان کسب‌وکار است که بتوانند از خدمات پستی دلخواهشان بنا به نیازشان استفاده کنند. 


فرقی نمی‌کند ارسال مرسوله شما از کدام شرکت پستی است، فرقی نمی‌کند ارسال شما زمینی، ریلی یا هوایی باشد؛ در باربانت کالا را با زمان و قیمت دلخواه شما به مقصد می‌رسانیم. برای انعطاف‌پذیری در پرداخت این امکان را فراهم کرده‌ایم تا هزینه را قبل یا بعد از تحویل کالا پرداخت کنید.


چند ویژگی مهم باربانت برای ارسال پستی مرسوله:

    • انعطاف‌پذیری در ارسال: برای راحتی شما در ارسال، از تمام ظرفیت حمل‌ونقل داخلی کشور مثل زمینی، هوایی و ریلی استفاده می‌کنیم. خدمات را به‌گونه‌ای تنظیم می‌کنیم تا شما انتخاب کنید که ارسال سریع باشد یا ارزان.
    • ارسال بهینه‌: باتوجه‌به زمان و قیمت موردنظر شما، بهینه‌ترین ارسال را پیشنهاد می‌کنیم.
    • انعطاف‌پذیری در پرداخت: برای راحتی در پرداخت، دو امکان پس‌کرایه و پیش‌کرایه را فراهم کرده‌ایم.
    • پشتیبانی ۲۴ ساعته: به‌صورت ۲۴ ساعته همراه شما هستیم.

دانلود اپلیکیشن
راه‌های ارتباطی
باربانت

سامانه آنلاین باربانت، یک سامانه هوشمند و جامع حمل بار و محصولی از شرکت مدیریت و توسعه یادمان نصر (متین) است که با بهره مندی از کارشناسان، متخصصین مجرب و جوانان پرانرژی و با دانش در حوزه برنامه‌­نویسی و فناوری اطلاعات و تکیه بر تجربیات سال‌های گذشته شرکت با هدف ایجاد بازارگاه جامع حمل بار، راه‌اندازی شده است تا بتواند با ... ارائه خدمات ویژه به کاربران خود به خلق ارزش بپردازد. باربانت انواع خدمات حمل بار از قبیل باربری داخل شهری و بین شهری را مد نظر قرار داده است و سرویس‌دهی مطمئن انجام می‌دهد که در بارهای داخل شهری توجه ویژه‌ای به موضوع اسباب کشی شده است. خدمات باربانت را می‌توان به دو بخش تقسیم کرد. خدماتی که به صاحبان بار ارائه می‌شود و خدماتی که به باربری‌ها داده می‌شود. در واقع باربانت با ایفای نقشی میانی بین صاحبان بار و شرکت‌های باربری یا تامین­‌کنندگان به ارائه خدمات می‌پردازد.

 

© 1397 - 1402 کلیه حقوق متعلق به باربانت می باشد.