وانت (بار درون‌شهری) 

سیستم آنلاین جابه‌جایی بار با وانت 


یکی از خدمات مهم باربانت، جابه‌جایی بار درون‌شهری یا بار سبک با وانت‌بار است. فاکتورهای مهمی که در خدمات بار سبک به آن توجه کرده‌ایم شامل: تناسب بین بار و وانت‌بار، قیمت ثابت و حمل سریع است. 
هر نوع بار، ماشین متناسب با خودش را می‌خواهد و ما با توجه به این نکته، تا جای ممکن تنوع وانت‌بارهای موجود در پلتفرم باربانت را افزایش داده‌ایم تا بتوانید بهترین ماشین را متناسب با بار خود انتخاب کنید. همچنین امکان مقایسه قیمت وانت‌بارها را نیز فراهم کرده‌ایم تا بتوانیم بهترین قیمت ممکن را برای خدمات درون‌شهری به شما پیشنهاد دهیم. قیمتی که در وب‌سایت باربانت به شما اعلام می‌کنیم ثابت است و قبل یا بعد از تحویل، به هیچ عنوان تغییر نمی‌کند.


ویژگی‌های سرویس وانت‌بار باربانت:


    • حمل بار سریع: از زمانی که در باربانت درخواست خود را ثبت می‌کنید با نهایت سرعت ممکن برای تحویل کالا اقدام می‌کنیم. 

    • قیمت مناسب: امکان مقایسه قیمت را برای پیداکردن مناسب‌ترین گزینه فراهم کرده‌ایم. 

    • انتخاب مناسب‌ترین ماشین: باتوجه‌به تعداد زیاد و انواع مختلف وانت‌بارهای موجود در پلتفرم باربانت، به‌راحتی وانت‌ها را باهم مقایسه کنید تا مناسب‌ترین ماشین را برای بار شما ارسال کنیم. 

    • پشتیبانی ۲۴ ساعته: در هر ساعت از شبانه‌روز می‌توانید با باربانت تماس بگیرید و سوال یا مشکل خود را مطرح کنید. ما به‌صورت ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته همراه شما هستیم.

دانلود اپلیکیشن
راه‌های ارتباطی
باربانت

سامانه آنلاین باربانت، یک سامانه هوشمند و جامع حمل بار و محصولی از شرکت مدیریت و توسعه یادمان نصر (متین) است که با بهره مندی از کارشناسان، متخصصین مجرب و جوانان پرانرژی و با دانش در حوزه برنامه‌­نویسی و فناوری اطلاعات و تکیه بر تجربیات سال‌های گذشته شرکت با هدف ایجاد بازارگاه جامع حمل بار، راه‌اندازی شده است تا بتواند با ... ارائه خدمات ویژه به کاربران خود به خلق ارزش بپردازد. باربانت انواع خدمات حمل بار از قبیل باربری داخل شهری و بین شهری را مد نظر قرار داده است و سرویس‌دهی مطمئن انجام می‌دهد که در بارهای داخل شهری توجه ویژه‌ای به موضوع اسباب کشی شده است. خدمات باربانت را می‌توان به دو بخش تقسیم کرد. خدماتی که به صاحبان بار ارائه می‌شود و خدماتی که به باربری‌ها داده می‌شود. در واقع باربانت با ایفای نقشی میانی بین صاحبان بار و شرکت‌های باربری یا تامین­‌کنندگان به ارائه خدمات می‌پردازد.

 

© 1397 - 1402 کلیه حقوق متعلق به باربانت می باشد.