اسباب‌کشی

باربانت، همراه شما تا خانه جدید

باربانت، یک شرکت باربری نیست؛ بلکه یک سامانه آنلاین متشکل از بهترین باربری‌های اطراف شماست. ازآنجایی‌که روش‌های قدیمی و سنتی اسباب‌کشی، آرامش خانواده را با راهکارهای استرس‌زا و پرهزینه تحت‌تأثیر قرار می‌دهد، بهتر است روش جدید اسباب‌کشی به سبک باربانت را تجربه کنید. 

اسباب کشی
ما در باربانت، با بررسی مشکلات موجود در فرایند اسباب‌کشی، خدمات به‌روزی را ارائه می‌کنیم که دارای ویژگی‌های زیر است: 

    • قیمت‌گذاری شفاف: قیمت همان است که قبل از  اسبا‌ب‌کشی اعلام کردیم. به همین منظور هر باربری را که درخواست انعام کند، جریمه می‌کنیم. 

    • ثبت سفارش راحت: ۲۴ ساعت قبل از اسباب‌کشی (به جز پنجشنبه و جمعه) درخواست خود را در باربانت ثبت کنید و برای برنامه‌ریزی بهتر، ساعت دقیق‌ جابه‌جایی را به ما اطلاع دهید.

    • خدمات باکیفیت: باربری‌ها را از لحاظ قیمت و امتیاز کاربران در وب‌سایت باربانت،‌ مقایسه کنید تا باکیفیت‌ترین خدماتمان را به شما ارائه دهیم.   

    • پشتیبانی ۲۴ ساعته: در هر ساعت از شبانه‌روز می‌توانید با باربانت تماس بگیرید و سوال یا مشکل خود را مطرح کنید. ما به‌صورت ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته همراه شما هستیم.

    • امکان رهگیری آنلاین محموله: برای اطلاع از محل دقیق بار، در طول مدت جابه‌جایی، امکان رصد آنلاین را برای شما فراهم کردیم.

    • جابه‌جایی ایمن: به کمک نیروهای باربری متعهد و تجهیزات مناسب، وسایل شما را از بروز هرگونه خسارت دور نگه می‌داریم. 

دانلود اپلیکیشن
راه‌های ارتباطی
باربانت

سامانه آنلاین باربانت، یک سامانه هوشمند و جامع حمل بار و محصولی از شرکت مدیریت و توسعه یادمان نصر (متین) است که با بهره مندی از کارشناسان، متخصصین مجرب و جوانان پرانرژی و با دانش در حوزه برنامه‌­نویسی و فناوری اطلاعات و تکیه بر تجربیات سال‌های گذشته شرکت با هدف ایجاد بازارگاه جامع حمل بار، راه‌اندازی شده است تا بتواند با ... ارائه خدمات ویژه به کاربران خود به خلق ارزش بپردازد. باربانت انواع خدمات حمل بار از قبیل باربری داخل شهری و بین شهری را مد نظر قرار داده است و سرویس‌دهی مطمئن انجام می‌دهد که در بارهای داخل شهری توجه ویژه‌ای به موضوع اسباب کشی شده است. خدمات باربانت را می‌توان به دو بخش تقسیم کرد. خدماتی که به صاحبان بار ارائه می‌شود و خدماتی که به باربری‌ها داده می‌شود. در واقع باربانت با ایفای نقشی میانی بین صاحبان بار و شرکت‌های باربری یا تامین­‌کنندگان به ارائه خدمات می‌پردازد.

 

© 1397 - 1402 کلیه حقوق متعلق به باربانت می باشد.