درباره ما

 

سامانه آنلاین باربانت، یک سامانه هوشمند و جامع حمل بار و محصولی از شرکت مدیریت و توسعه یادمان نصر (متین) است که با بهره مندی از کارشناسان، متخصصین مجرب و جوانان پرانرژی و با دانش در حوزه برنامه­نویسی و فناوری اطلاعات و تکیه بر تجربیات سال‌های گذشته شرکت با هدف ایجاد بازارگاه جامع حمل بار، راه اندازی شده است تا بتواند با ارائه خدمات ویژه به کاربران خود به خلق ارزش بپردازد. باربانت انواع خدمات حمل بار از قبیل باربری داخل شهری و بین شهری را مد نظر قرار داده است و سرویس­ دهی مطمئن انجام می‌دهد که در بارهای داخل شهری توجه ویژه‌ای به موضوع اسباب کشی شده است.

خدمات باربانت را می‌توان به دو بخش تقسیم کرد. خدماتی که به صاحبان بار ارائه می‌شود و خدماتی که به باربری‌ها داده می‌شود. در واقع باربانت با ایفای نقشی میانی بین صاحبان بار و شرکت‌های باربری یا تامین­کنندگان به ارائه خدمات می‌پردازد.


خدمات ارائه شده به صاحبان بار :

   استعلام همزمان قیمت چندین باربری

  شفافیت در قیمت اعلام شده براساس سفارش صاحب بار

   مقایسه کیفیت و خدمات باربری‌ها

   انتخاب بهترین باربری براساس میزان رضایت مشتریان و قیمت اعلام شده

  رصد لحظه به لحظه بار و ماشین حمل بار

   امکان خرید ملزومات باربری بدون واسطه از تامین­ کنندگان

  ایجاد پنل برای شرکت‌های حقوقی


خدمات ارائه شده به شرکت‌های باربری و تامین ­کنندگان :

   ایجاد صفحات مجزا و اختصاصی برای هر باربری با تمام مشخصات آنها

   اختصاص سیستم مدیریت ناوگان بسیار توانمند

   انجام تبلیغات رایگان

   معرفی شرکت‌ها با نام و لوگوی اختصاصی آنها

   ایجاد بازار جدید برای شرکت‌ها و ارتباط مستقیم آنها با صاحبان بار

   ارائه محصولات تامین کنندگان به صورت مستقیم به مشتری

دانلود اپلیکیشن
راه‌های ارتباطی
باربانت

سامانه آنلاین باربانت، یک سامانه هوشمند و جامع حمل بار و محصولی از شرکت مدیریت و توسعه یادمان نصر (متین) است که با بهره مندی از کارشناسان، متخصصین مجرب و جوانان پرانرژی و با دانش در حوزه برنامه‌­نویسی و فناوری اطلاعات و تکیه بر تجربیات سال‌های گذشته شرکت با هدف ایجاد بازارگاه جامع حمل بار، راه‌اندازی شده است تا بتواند با ... ارائه خدمات ویژه به کاربران خود به خلق ارزش بپردازد. باربانت انواع خدمات حمل بار از قبیل باربری داخل شهری و بین شهری را مد نظر قرار داده است و سرویس‌دهی مطمئن انجام می‌دهد که در بارهای داخل شهری توجه ویژه‌ای به موضوع اسباب کشی شده است. خدمات باربانت را می‌توان به دو بخش تقسیم کرد. خدماتی که به صاحبان بار ارائه می‌شود و خدماتی که به باربری‌ها داده می‌شود. در واقع باربانت با ایفای نقشی میانی بین صاحبان بار و شرکت‌های باربری یا تامین­‌کنندگان به ارائه خدمات می‌پردازد.

 

© 1397 - 1402 کلیه حقوق متعلق به باربانت می باشد.