راهنمای ثبت سفارش

 

همیشه در زمان اسباب­‌کشی اولین چیزی که به ذهن شما می‌رسد سختی و مشکلات آن است. از جمله یافتن کارتن، بسته‌بندی وسایل، حمل وسایل، پیدا کردن کارگر مناسب، خسارت‌های ناشی از ضربه به وسایل و مشکلات دیگری که می‌­تواند اسباب­‌کشی را به یک معضل بزرگ تبدیل کند.

در این بخش قصد ما این است که تمامی مراحل یک اسباب‌کشی خوب و بدون دغدغه را برای شما توضیح دهیم. مطمئنا برای یک اسباب­‌کشی راحت و بدون دغدغه اولین کار تهیه لیستی از کارهایی است که باید انجام دهید؛ برآورد هزینه‌های اسباب‌کشی، انتخاب باربری مناسب و مقرون به صرفه، تهیه وسایل مورد نیاز جهت بسته­‌بندی (کارتن)، ضربه‌­گیر، نحوه بسته­‌بندی هر یک از وسایل منزل، چینش وسایل، نصب لوازم و... .

برای اسباب‌­کشی باید چه مقدار هزینه کرد؟

به طور حتم هزینه یکی از اصلی‌­ترین دغدغه‌های شما در زمان اسباب­‌کشی است، به خصوص برای مستاجران و کسانی که هر چند سال یکبار مجبور به تغییر محل زندگی خود هستند. اما با برنامه­‌ریزی درست، می­‌توانید این هزینه­‌ها را تا حد ممکن کاهش دهید. در ادامه، به شما خواهیم گفت چگونه با برنامه مناسب، اسباب­‌کشی آسان­‌تری را تجربه کنید.

انتخاب باربری مناسب
بسته‌بندی وسایل
دانلود اپلیکیشن
راه‌های ارتباطی
باربانت

سامانه آنلاین باربانت، یک سامانه هوشمند و جامع حمل بار و محصولی از شرکت مدیریت و توسعه یادمان نصر (متین) است که با بهره مندی از کارشناسان، متخصصین مجرب و جوانان پرانرژی و با دانش در حوزه برنامه‌­نویسی و فناوری اطلاعات و تکیه بر تجربیات سال‌های گذشته شرکت با هدف ایجاد بازارگاه جامع حمل بار، راه‌اندازی شده است تا بتواند با ... ارائه خدمات ویژه به کاربران خود به خلق ارزش بپردازد. باربانت انواع خدمات حمل بار از قبیل باربری داخل شهری و بین شهری را مد نظر قرار داده است و سرویس‌دهی مطمئن انجام می‌دهد که در بارهای داخل شهری توجه ویژه‌ای به موضوع اسباب کشی شده است. خدمات باربانت را می‌توان به دو بخش تقسیم کرد. خدماتی که به صاحبان بار ارائه می‌شود و خدماتی که به باربری‌ها داده می‌شود. در واقع باربانت با ایفای نقشی میانی بین صاحبان بار و شرکت‌های باربری یا تامین­‌کنندگان به ارائه خدمات می‌پردازد.

 

© 1397 - 1402 کلیه حقوق متعلق به باربانت می باشد.