پیک

نزدیک‌ترین پیک به شما


ما در ارائه خدمات پیک باربانت، به دو دغدغه مهم شما توجه کرده‌ایم؛ اول، زمان انتظارتان تا رسیدن پیک کوتاه باشد و دوم، قیمت پیک، مناسب و منطقی باشد. این دو ویژگی مهم خدمات پیک ما در باربانت، نتیجه تعداد زیاد رانندگان و بهینه‌سازی سیستم‌های مسیریاب است.


به دلیل ظرفیت بالای خدمات پیک ما در باربانت، سازمان‌ها و شرکت‌ها هم می‌توانند با بهترین قیمت از خدمات پیک موتوری و تاکسی موتوری باربانت، استفاده کنند. 


ویژگی‌های خدمات پیک باربانت:  


    • کاهش زمان انتظار: به‌منظور کاهش زمان انتظار شما برای دریافت خدمات پیک، تعداد رانندگان را افزایش داده‌ایم.  
    • سرعت تحویل بالا: مسیریاب‌های پیشرفته و به‌روز به ما کمک می‌کنند تا سرعت تحویل را بالا ببریم.
    • قیمت مناسب: به دلیل اینکه قیمت ویژگی مهم خدمات پیک است، مناسب‌ترین قیمت را بر روی پلتفرم برای شما ارائه می‌دهیم.
    • پشتیبانی ۲۴ ساعته: در هر ساعت از شبانه‌روز می‌توانید با باربانت تماس بگیرید و سوال یا مشکل خود را مطرح کنید. ما به‌صورت ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته همراه شما هستیم.

دانلود اپلیکیشن
راه‌های ارتباطی
باربانت

سامانه آنلاین باربانت، یک سامانه هوشمند و جامع حمل بار و محصولی از شرکت مدیریت و توسعه یادمان نصر (متین) است که با بهره مندی از کارشناسان، متخصصین مجرب و جوانان پرانرژی و با دانش در حوزه برنامه‌­نویسی و فناوری اطلاعات و تکیه بر تجربیات سال‌های گذشته شرکت با هدف ایجاد بازارگاه جامع حمل بار، راه‌اندازی شده است تا بتواند با ... ارائه خدمات ویژه به کاربران خود به خلق ارزش بپردازد. باربانت انواع خدمات حمل بار از قبیل باربری داخل شهری و بین شهری را مد نظر قرار داده است و سرویس‌دهی مطمئن انجام می‌دهد که در بارهای داخل شهری توجه ویژه‌ای به موضوع اسباب کشی شده است. خدمات باربانت را می‌توان به دو بخش تقسیم کرد. خدماتی که به صاحبان بار ارائه می‌شود و خدماتی که به باربری‌ها داده می‌شود. در واقع باربانت با ایفای نقشی میانی بین صاحبان بار و شرکت‌های باربری یا تامین­‌کنندگان به ارائه خدمات می‌پردازد.

 

© 1397 - 1402 کلیه حقوق متعلق به باربانت می باشد.